29 Eylül 2011 Perşembe

Deborah Milano'dan ‘Comfort Mat’ Fondöten


Güzellikte 100 yıllık İtalyan tutkusu Deborah Milano, kadınların tüm beklentilerini “Comfort Mat”le karşılıyor. Comfort Mat, bir fondötenden ötesini sunuyor,Yeni Deborah Milano  “Comfort Mat” bir fondötenden ötesini sunuyor. Fondöteninin mükemmel kapatıcılığı, pürüzsüz görüntü yaratma gücü, Comfort Mat’te özel araştırmalar sonucu titizlikle seçilen doğal ve aktif maddelerden elde ediliyor.

Fondötenin içeriğinde yer alan Pirinç ipeği, başta T bölgesi olmak üzere ciltteki parlamayı önleyerek, doğal bir matlık kazandırırken, Hydra-Protect DH Kompleksi cildi en derin katmanına kadar nemlendirerek, elastikiyetini geri kazandırıyor ve tende pürüzsüz, kadifemsi bir etki yaratıyor. Biosaccharide Gum-4  ve SPF15, hem güneş, hem de hava kirliliği gibi çevresel faktörlere karşı cildi koruma altına alıyor.

“Comfort Mat”, cilt tarafından anında emilen kremsi yapısı ve kusurları ortadan kaldıran yüksek kapatıcılık özelliği ile maske etkisi yaratmadan, kusursuz ve de doğal bir cilt makyajına imza atıyor. Comfort Mat 5 farklı renk seçeneğiyle Ekim ayından itibaren Watson, Gratis ve seçkin parfümerilerde satışa sunuluyor.


Deborah Milano “Yeni Comfort Matfondöten serisinin önerilen satış fiyatı: 47,90 TL.


Basın Bültenidir.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bu markayi roma´da görmüstüm ama iyimi degilmi diye almamistim hicbirsey, aklimda kalan cok güzel far paletleri vardi sanki, söyle üclü dörtlü, alip almamakla kararsiz kalmistim ozaman, zaten cok far´im var diye birakmistim geri : )