22 Temmuz 2011 Cuma

Rossmann Synergen Renkli NemlendiricilerMerhabalar:) Rossmann'ın bir markası olan synergen genelde gençlere yönelik cilt bakım ürünleri üretiyor.
Renkli nemlendiricisi,pudrası,temizleme jelleri tonikleriyle ve fiyatlarıyla çok hoşuma giden bir marka. Renkli nemlendiricileri 2 renkte vanilla ve beige. Ben buğday tenliyim ve ikisini de çok rahat kullanıyorum. Zaten bariz renk vermiyorlar içinde sim vs yok. Her cilt tipi kullanabilir. Fakat açık olan vanilla rengini kullanınca yüze daha güzel bir aydınlık veriyor sanki:)Bu renkli nemlendiriciler antibakteriyel, cilt tonunu düzeltmeyi ve sivilce oluşumunu engellemeyi vaadediyor.
Sürdüğünüzde hemen emiliyor asla kalıp gibi duran cildi boğan bir etki yaratmıyor. Ben yaz kış kullanıyorum kışın özellikle üstüne hafif bir pudra geçince çok güzel oluyor. Fiyatları da çok uygun Rossmann'larda 4-5 TL :))

8 yorum:

pia dedi ki...

ben dün de gittim sordum bu ürünleri bulamadı kız bir türlü sinir oldum, buradan inceleyeyim de gidip bakayım bir daha

Junkhead dedi ki...

Aaa iyi oldu bunları gördüğüm canım :D Bende bb cream ler var,onlar bitince (tabi biterse:D ) bundan alırım . Zaten bb cream ve renkli nemlendirici arasında fazla fark yokmuş. Bana vanillası olur herhal .

Sochic dedi ki...

siz rossman dedikçe nasıl özeniyorum anlatamam:) güzel günlerde sür sürüştür canım

Ezgi dedi ki...

pia yaa onların kendilerinden haberi yok biten ürünü getirmezler depodan bakın derim üşenirler bu satış görevlileri bi acayipler

Junkhead beğenmene sevindim ama bunların hiç kapatıcılığı yok sadece renk tonunu düzenler uyarmak isterim

sochic teşekkür ederim canım valla bana da uzak İstanbulda yok ama yolu göze alıp gidiyorum senede 1-2 defa napiim :)

Adsız dedi ki...

meraba bu kremden gratiste var mı hangi subesinde var acill cevap bekliyorum

Ezgi dedi ki...

Adsız merhaba malesef gratiste yok bu kremlerden. Bu kremler Rossmannda var. Rossmann almanyadan ülkemize yeni giriş yapan bir kozmetik mağazası. Gebze,izmir,ankada ve adanada var şu anda 2012de istanbulda da açılacakmış. Adresi http://www.rossmann.com.tr/

Evy dedi ki...

gule gule kullan, malesef hollandada yok :( ozeniyoruz yani
http://maffionista.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

Sanırım artık üretilmiyor. Ankara'da 2 Rosmannda da göremedim uzun zamandır :/