6 Temmuz 2011 Çarşamba

Tatile Gidiyorum! Yanıma Ne Alıyorum? - Yüz


Mini mini seyahat boyu yüz bakım ürünleriyle karşınızdayım. Tatile giderken yanıma alacağım ürünlerin küçük olmasına dikkat ediyorum hem yer kaplamaz hemde bitirdikçe ben mutlu olurum :) Yalnız bu sefer tüm ürünler ya rival yada neutrogena olmuş yeni farkettim :)

Rossmann Rival de Loop Köpük Yüz Temizleyici - Seyahat boyu olan bu ürünün tam boyunu da aldım. Çalkalayıp elimize sıkıyoruz saç köpüğü gibi bir köpük geliyor bununla yüzümüzü yıkıyoruz. Oldukça kullanışlı.
Neutrogena Spf 15 Nemlendirici - Tatilde her gün bolca güneş kremi kullanacağım ama nemin yeterli gelmediği zamanlarda günlük bakım kremi olarak bunu götürüyorum.
Rossmann Rival de Loop Tonik - Makyajımı çıkarıp yüzümü yıkadıktan sonra bu seyahat boyu minik toniği süreceğim.
Rossmann Rival de Loop Makyaj Temizleyici - Aslında bunu almayabilirim sonuçta köpük makyajımı yeterince temizler zaten tatilde de çok makyaj yapmam. Ama yinede size göstermek istedim.
Neutrogena Radiance Boost Göz Kremi - Bu göz kremini çok seviyorum sürüldüğü anda güzel bir nem ve aydınlık veriyor göz çevrenize. Güneşe denize maruz kalan hassas göz kenarlarımızı bunla nemlendiriciyyz efendim :)
Rossmann Rival de Loop Göz Makyaj Temizleyici Pamuklar - Bu pamuklar çok yararlı oluyor hızlıca göz makyajını temizliyorsunuz. Pamuğu bul temizleyiciyi dök derdi yok. Çıkar sil at çok pratik:)

Yarın da tatile giderken yanıma alacağım vücut bakım ürünlerini tanıtacağım. Yorumlarınızı bekliyorum:)

4 yorum:

makbule dedi ki...

neutrogena spf 15 nemlendirici gerçekten duştan sonara çok iyi geliyor güneşlenirken ne kadar güneş kremi sürsekte cilt kuruyor

Ezgi dedi ki...

Makbule çook haklısın ne kadar güneş kremi sürsek de ekstra bir nemlendirmeye ihtiyaç duyuyor cildimiz:)

pia dedi ki...

bu serine bayıldım ben senin bunun arkadaşlarla akşam 5 buluşması, akşam düğün çantası, hafta sonu brunch kaçamağı gibi versiyonlarını da yapsana, merakla açıp okuyorum hep :))

Ezgi dedi ki...

piacım çok teşekkür ederim beğenmene çok mutlu oldum biraz düşüneyim yeni seriler bulayım senin için :))