18 Ekim 2011 Salı

Clean & Clear® Advantage® Serisi Ürünleri İle Temiz Cildinizin Keyfini Çıkarın

CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE® SERİSİ ÜRÜNLER SİVİLCELER ÜZERİNDE NEDEN ETKİLİDİR?
CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE® SERİSİ Ürünlerinin patentli  formülündeki   doğal içerik karışımı sivilceyle savaşır. Ölü hücreleri soyucu etkisiyle, gözenekte biriken ölü hücreleri soyarak ciltteki fazla sebumun ( yağ salgısının) atılmasını sağlayan ve gözeneğin tıkanmasını önlemeye yardımcı olan salisilik asit içerir.
CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE™ SİVİLCE ÖNLEYİCİ GÜNLÜK  YÜZ TEMİZLEME JELİ 150 ML
Gelişmiş teknolojisi sayesinde gözeneklerde biriken ve sivilceye neden olan  yağ ve kiri derinlemesine temizler , böylece sivilce problemini kökten çözer . Her gün düzenli olarak kullanıldığı takdirde sivilcelerin gözle görülür şekilde azalmasına, ciltteki kızarıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve  ciltteki yağlanmayı dengeler .


Ambalaj 150 ml
Tavsiye edilen tüketici fiyatı 15,05 TL
CİLDİNİZDE BELİREN SİVİLCE S.O.S VERİYORSA!
Son Anda Aksiliğe Yenilmeyin…
CLEAN & cLEAR Advantage® S.O.S SİVİLCE jelİ ile hızlı çözüm
Yüzünüzde son anda çıkan bir sivilcenin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Clean & Clear® ADVANTAGE®S.O.S Sivilce Önleyici Jel içerdiği özel maddeler sayesinde  sivilcelere karşı hızlı etkilidir. Sivilce üzerine uygulandıktan sonra sadece 4 saat içinde sivilcenin görüntüsündeki rahatsız edici  kızarıklığı  azaltmaya başladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cildi kurutmaz ve tahrişe yol açmadan hızla cildin yağ düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.

Ambalaj 15 ml
Tavsiye edilen tüketici fiyatı :14,99TL

Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok: