20 Haziran 2011 Pazartesi

Ödülüm Var!!!

Sevgili 224 Dakika blogunun sahibesi bana ilk blog ödülümü verdi kendisine çok teşekkür ediyorum ve hakkımdaki 10 gerçeği(!) (magazin dünyası sarsılacak:) açıklıyorum...


1- Çevremdeki herkes pek normal olmadığımı söyler. Biraz fazla çılgın veya manyak olarak adlandırılırım. Bu hoşuma gider normal insan heryerde var benim bi farkım olsun derim:)

2- Bazı konularda çok takıntılıyımdır. Doğrusunu bildiğim halde acaba öyle mi böyle mi diye kafaya takarım. Bu huyumdan nefret ediorum.

3- Hiçbir hayvandan korkmam böceklerden korktuğum kadar. Bir yerde görsem yada böceklerle ilgili belgesel izlesem 1 saat kaşınırım sanki hepsi üstümde yürüyomuş gibi gelir.

4- Makyaj malzemelerini ve makyaj yapmayı çok sevdiğim halde 17 yaşına kadar dudak parlatıcısı dışında bişey kullanmadım.

5- Yemek yemeyi çoook severim. Spor yapmasam ve kendimi tutmasam 200 kilo olmuştum şimdi. Yarım saatte bir acıkırım.

6- Yazın dondurmasız günüm geçmez. Her gün 1 ila 5 arası dondurma yerim. Evet yeri gelir 5 tane de yerim :)

7- Sarımsaklı yoğurtlu közlenmiş patlıcan salatasını ve hamburgeri her öğün her gün yiyebilirim:)

8- Baloncuk fobim var:) Sabun köpüğü değil de bazen bal peteği gibi aynı boyda bisürü baloncuk oluşur ya hepsi birbirine benzer işte onlardan nefret ederim Evet anlatması zor ama öyle bişey:)

9- Mercimek, Kuru fasülye ve kahveyi ömür boyu vermeseniz aramam, yemek içmek istemem.

10- Çok rahatıma düşkünümdür. Bana kalsa hayatımı pantolon, tişört ve spor ayakkabıyla geçirebilirim. Ama olmuyo tabi biraz şıklık, özen gerekiyor çoğu yerde. Onu da iyi beceririm hani yapacaksam da tam yaparım ;)

Farkettiniz mi 10 gerçekten 4ü yemekle ilgili:) Yemek yemeyi sevdiğimi söylemiştim :)) Bende bu ödülü sevgili Pia Neler Anlatıyor 'a ve sevgili Bilgen'e gönderiyorum ...

4 yorum:

Melek:) dedi ki...

tebrik ederim hayatim ilk odulunu :)

Ezgi dedi ki...

teşekkür ederim melekcim yokmu hakkımdaki gerçeklere bi yorumun:)))

cecilia dedi ki...

bende çok seviyorum yemek yemeyi :) bu konuda benzeşiyoruz ama mercimek çorbasına bayılırım ve ararım yani :)

Ezgi dedi ki...

ben de severim aslında mercimek çorbasını ama çok aramam sanki:) Yemeğiyle aram yok ama aslında çok faydalı yemek lazım