19 Şubat 2013 Salı

Carmina Ruj 338 & Golden Rose Dudak Kalemi 230

Merhabaa:) Bugün şeker mi şeker pembiş bir dudak kalemi ve ruj sürdüm ki sizlerle paylaşmadan olmaz. İkisinin rengi de birbirine çook çok yakın.

 Golden Rose Dudak Kalemi 230  -   Carmina Ruj 338
Dudak kalemi biraz daha koyu bir pembeyken ruj daha açık ve kremsi. Bu rujun dudak koruyucu ile ruj arası oluşunu seviyorum dudağı kurutmadan renk veriyor. Çok koyu olmadıkça her tene her dudağa gidebilecek renkler. Bu iki ürüne uygun göz makyajı herhalde hafif kahve tonlu doğal renkli farlarla bir göz makyajı ve siyah eyeliner veya dağıtılmış göz kalemiyle çerçevelenmiş gözler olabilirdi. Tek başına bolca rimel de olabilir neden olmasın:)Rujlar zaten her zaman favorim hele bir de böyle nemlendirici etkili olanlara sarılıp uyuyasım geliyor. Dudak kalemlerinde de geçen seneye kadar ilgim yoktu fazla ama ne zaman ki çeşitlilik arttı tam bana göre renkler çıkmaya başladı onları da tek başına ruj gibi kullanır oldum. Ayrıca çok hafif dudak çizgisinin dışına çıkarak sürmeyi de çok seviyorum.Siz nasıl buldunuz? Yorumsuz bırakmayın beniii :)

8 yorum:

★nasli_ dedi ki...

Çoookkk güzeeel <3 :)

audrey dedi ki...

çok güzel ama soğuk tonluymuş..:-(( bana sıcaklar daha güzel oluyor.. almamaya çalışıyorum o nedenle..

Kybele Renkleri dedi ki...

Dudaklar güzel maşallah, yakışmış çok..

ggglllyyy dedi ki...

bende de buna çok yakın bi pembe golden rose var ama numarası farklı sanırım. ama biraz kuru mu sanki golden rose'un kalemleri. bendeki öyle en azından :/

ChicScience dedi ki...

Bahari getirmissin sen. Ne seker renkler boyle. :))

dilan eylem dedi ki...

Rujun rengine bayıldıımmmm :)

SihirliGünlük dedi ki...

Ben çok tatlı buldum, pamuk şekeri gibi :)

Sherfinka Onay dedi ki...

Bayıldım harika olmuş kuzum şeker dudaklı (: carminayı nerden bulucaz kuzum ya?